Arbonne

Skoro znalazłaś/znalazłeś się w tym miejscu to znaczy, że szukasz zmian, nowych rozwiązań, nowych możliwości rozwojowych i biznesowych.

 

Zapewne jesteś osobą, która sama chce decydować o tym jak będzie wyglądało jej życie. Wziąć za nie odpowiedzialność i postawić na swój własny biznes.

 

Ja jestem osobą, która już dawno podjęła decyzję, że przejmuje odpowiedzialność za swoje życie i swoją sytuację finansową. Wiem co trzeba zrobić, aby to osiągnąć i bardzo chętnie Ci o tym opowiem i pokażę jak zacząć swoją drogę. Najpierw jednak zapoznaj się z materiałami umieszczonymi tutaj i zdecyduj czy na pewno tego chcesz? Czy jesteś gotowa/gotowy na zmiany, które będą wymagały od Ciebie zaangażowania i wytrwałości – to jedyne czego potrzebujesz jeśli zdecydujesz się zacząć przygodę z Arbonne pod moją opieką.

 

Brawo dla Ciebie!

Poznajmy SięCzy chcesz…

 

  • Zarobić trochę dodatkowych pieniędzy?
  • Samodzielnie organizować sobie pracę?
  • Być własnym szefem?
  • Poprawić swoje samopoczucie?
  • Wybierać, z kim pracujesz?
  • Pomagać ludziom zmieniać swoje życie?

 

Jeśli odpowiedź choć na jedno pytanie jest twierdząca, to znaczy, że powinniśmy porozmawiać.

Czy Arbonne jest dla Ciebie?

Sprawdź również na earning.arbonne.com

 

„Arbonne jest firmą zajmującą się zdrowym stylem życia i dobrym samopoczuciem o ponad czterdziestoletniej historii.

 

Filozofia marki dostrzega związek pomiędzy zdrowszym umysłem, silniejszym ciałem i piękniejszą skórą. Posiadamy certyfikat B Corporation, co oznacza, że utrzymujemy równowagę pomiędzy osiąganiem zysków a dbaniem o ludzi i naszą planetę.

 

Jesteśmy zaangażowani w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez zmniejszanie ilości odpadów i zwiększanie ich odzysku, jednocześnie pomagając ludziom rozwijać się poprzez bycie dobrymi dla siebie, swojej społeczności i planety.”


Będzie mi bardzo miło ,jeśli zdecydujesz się na rozmowę ze mną,

 

zrobię wszystko, aby uczynić Twoje ciało zdrowszym, Twój umysł silniejszym, a Twoją skórę piękniejszą i pokażę Ci jak dzięki temu rozwinąć swój biznes.

 

Zadzwoń do nie  lub napisz

 

tel. 501844090

e-mail: kosmetolog.mkp@gmail.com

 

lub skontaktuj się poprzez formularz obok i zostaw swój nr tel, bądź e-mail, a na pewno się z Tobą skontaktuję.